Gelin Makyajı

O gün yaklaştı işte

Hayatınızın en anlamlı “evet”lerini söyleyeceğiniz, sevdiğiniz insanla sadece kalbinizi değil hayatınızı birleştireceğiniz o en özel gün…

Bu özel gün için özenle seçtiğiniz gelinliğinizi taçlandıracak, güzelliğinizi tamamlayacak en önemli şeyler elbette saçınız ve gelin makyajınız olacak.

Profesyonel ellerden çıkmış, yüz şeklinize ve gelinliğinize uygun olarak yapılmış bir saç ve makyaj sizi ışıl ışıl, göz kamaştırıcı bir görüntüye kavuşturacak ve yıllar boyu hatırlarda kalacak, fotoğraflarınızla ölümsüzleşecek en mutlu gününüzü gülümseyerek hatırlamanıza sebep olacaktır

Bu bilinçle yola çıkan ekibimiz gelin makyajı için bizlere ulaşan tüm müşterilerine öncelikle bir danışman gibi hizmet vermektedir.

Ankara Gelin Makyajı

ÖN GÖRÜŞME

Genellikle ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlamak adına yüz yüze yapmayı tercih ettiğimiz ön görüşmemizde düğünün nerede yapılacağı, saç ve makyaj konusunda gelin adayının beklentileri, gelinliğin modeli gibi detaylar görüşülmekte ve size en uygun hizmeti verebilmek adına notlar alınmakta, prova için gün belirlenmektedir.

PROVA

Yüz şeklinize, cilt tipinize en uygun makyaj ve ürünlerin belirlenmesi ve gelinliğinizle birlikte hayal ettiğiniz görüntüye ulaşabilmeniz için istekleriniz doğrultusunda yapılacak makyaja karar verilmesinin ardından örnek bir uygulama yapılır.

ANLAŞMA VE UYGULAMA

Yapılan görüşme ve provanın ardından anlaşma sağlandığı takdirde, düğün gün ve saatiniz sizin adınıza ayrılır. Düğün gününüzde ekibimiz, stüdyomuzda veya tarafınızca belirlenen düğün yerinde, belirlenen saatte hazır bulunarak düğün gününüzün stresini en aza indirmek ve güzelliğinizi ortaya çıkararak tüm gün sizi ışıl ışıl bir görüntüye ulaştırmak için çalışacaktır.

 

Düğünümdeki Gelin Makyajımı Kıvanç bey yapmıştı ve unutulmaz bir güne unutulmaz bir güzellikle başlamıştım. Düğünümdeki herkesin önce gelinliği ve sonra da makyajı kimin yaptığı günün sorusuydu. Tekrar teşekkür ediyorum.
Merve Topçu
İdari Yönetici

Ankara Gelin Makyajı profesyonelleri arasında her zaman ön plana çıkmış bir marka olan Makyajhane şimdiye kadar bir çok gelin makyajı yapmış ve makyaj profesyoneli eğitmiştir. En güzel anınıza ortak olmak istiyoruz. Profesyonel makyaj ve gelin makyajı alanlarında kendimize güveniyoruz. Sadece Ankara’da değil dünyanın her yerindeyiz. Kısaca gelinlerimiz neredeyse biz de oradayız! Tek yapmanız gereken iletişim sayfasından bize ufak bir mesaj atmanız.