Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj ile buluşmak isteyenlerin yolu Makyajhane'den geçiyor. Özel günlerinizin en yakın takipçisi ve her zaman için size en yakın dost olmak için buradayız. Sadece güzel görünmek için değilkendinize her zamankinden daha çok değer vermek için Ankara'da profesyonel makyaj alanında siz değerli misafirlerimize makyaj stüdyomuzda hizmet veriyoruz. Uzaklar bizi yakınlaştırır! Siz neredeyseniz biz de orada oluruz. En özel günlerinizde isterseniz de profesyonel makyaj ihtiyaçlarınıza özel çözümleri özel ekibimizle birlikte oluşturabiliriz!

-Profesyonel ve kaliteli hizmet,
-Tüm profesyonel markaların ürünleri ile cilt tipinize uygun, antialerjik ve ısıya ve suya dayanıklı ürün kullanımı.
-Stüdyomuzun sizler için özel olarak hazırlanmış sıcak ortamında evinizdeymiş gibi hissederek, rahatça hazırlanma imkanı
-Arzu ettiğiniz takdirde düğünün yapılacağı yerde veya gelmemizi istediğiniz yerde hazırlanma olanağı
-Uluslararası hijyen sertifikasına sahip bir stüdyoda hizmet alma olanağı
-Prova ve görüşmelerle yüz şekliniz, cilt tipiniz, saç yapınız, gelinliğiniz göz önünde bulundurularak sizin için en uygun saç ve makyajın nasıl olması gerektiği konusunda en doğru tavsiyeleri alma imkanı.

“Az aslında çoktur” demiş Leo Babuta…Ve eklemiş; daha fazlanın genellikle daha iyi olarak Kabul edildiği bir dünyada yaşıyoruz.

Biz “az”ın büyüsüne inananlardan olduğumuzdan yalnızca uzmanlık alanımız olan makyaj ile yola çıktık

Sadece makyaj üzerine faaliyet gösteren stüdyomuzda size hizmet verilen süre yalnızca size ayrılır. Bu sayede kalabalık ve telaş içinde değil, sadece size ve isteklerinize göre hizmet verilen bir ortamda hazırlığınızı yapabilir, standartlaşmış değil kişiye özel bir makyaj yaptırma fırsatı bulabilirsiniz.

Stüdyomuzda sürekli bir kuaför bulunmamakta, sadece siz değerli misafirlerimizin hizmet almak istemesi durumunda anlaşmalı kuaförümüz stüdyomuza davet edilmektedir. Bu sayede siz çayınızı yudumlarken, saçınızı yaptırabilir, aynı şekilde kişiye özel hizmet alabilirsiniz.

Ankara, İstanbul başta olmak üzere creative tüm projelerinizde profesyonel makyaj ihtiyaçlarınız için siz neredeyseniz biz oradayız. Dilerseniz Güney Afrika’da dilerseniz de Los Angeles’da! Yılların birikimini Kıvanç Can Bektaş liderliğinde profesyonel ekibiyle Makyajhane sizlere tüm özel günlerinizde profesyonel makyaj hizmeti veriyor. Güzel görünmenin sırrı bize göre oldukça basit! Güzel olmak kendiniz olmaktan geçiyor, biz size kendinizi daha yakından tanıtıyoruz ve ufak dokunuşlarla sizi olduğunuzdan farklı göstermiyoruz! Uzman ellerin sihirli dokunuşlarıyla profesyonel makyaj sizleri size daha çok yakınlaştırıyor!