Stüdyomuz / Studıos

Neden butik bir stüdyo:

“Az aslında çoktur” demiş Leo Babuta…Ve eklemiş; daha fazlanın genellikle daha iyi olarak Kabul edildiği bir dünyada yaşıyoruz.

Biz “az”ın büyüsüne inananlardan olduğumuzdan yalnızca uzmanlık alanımız olan makyaj ile yola çıktık

Sadece makyaj üzerine faaliyet gösteren stüdyomuzda size hizmet verilen süre yalnızca size ayrılır. Bu sayede kalabalık ve telaş içinde değil, sadece size ve isteklerinize göre hizmet verilen bir ortamda hazırlığınızı yapabilir, standartlaşmış değil kişiye özel bir makyaj yaptırma fırsatı bulabilirsiniz.

Stüdyomuzda sürekli bir kuaför bulunmamakta, sadece siz değerli misafirlerimizin hizmet almak istemesi durumunda anlaşmalı kuaförümüz stüdyomuza davet edilmektedir. Bu sayede siz çayınızı yudumlarken, saçınızı yaptırabilir, aynı şekilde kişiye özel hizmet alabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

-Profesyonel ve kaliteli hizmet
-Tüm profesyonel markaların ürünleri ile cilt tipinize uygun,
antialerjik ve ısıya ve suya dayanıklı ürün kullanımı.
-Stüdyomuzun sizler için özel olarak hazırlanmış sıcak ortamında evinizdeymiş gibi hissederek, rahatça hazırlanma imkanı
-Arzu ettiğiniz takdirde düğünün yapılacağı yerde veya gelmemizi istediğiniz yerde hazırlanma olanağı
-Uluslararası hijyen sertifikasına sahip bir stüdyoda hizmet alma olanağı
-Prova ve görüşmelerle yüz şekliniz, cilt tipiniz, saç yapınız, gelinliğiniz göz önünde bulundurularak sizin için en uygun saç ve makyajın nasıl olması gerektiği konusunda en doğru tavsiyeleri alma imkanı.

mkhn001 mkhn002 mkhn003 mkhn004 mkhn005 mkhn006 mkhn007 mkhn008